X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 27" MO27U2 OLED 2xHDMI DP 4xUSB głośniki 2x5W
- Symbol producenta: MO27U2 EU
- EAN/UPC: 4719331864095
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 27" MO27U2 OLED 2xHDMI DP 4xUSB głośniki 2x5W |
| Informacje dodatkowe | Brightness: 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) VESA DisplayHDR True Black 400 ClearMR 13000 1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/MO27U2 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (zasilający, DisplayPort, HDMI, USB), karta gwarancyjna, QSG |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB Type-C Hub USB 3.2 (1 up, 2 down) Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonu Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.153 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610.3 x 499.54 x 187.5 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.11 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610.3 x 356.4 x 57.2 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.48 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




2 szt.
3 szt.
50 szt.