X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.LG Electronics Deutschland GmbHAlfred-Herrhausen-Allee 3-5Eschborn,65760GERMANY
Monitor LG 23,8" UltraGear 24G411A-B IPS FHD 144Hz HDMI DP

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 24G411A-B.AEU
- EAN/UPC: 8806096571583
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LG |
| Opis ogólny | Monitor LG 23,8" UltraGear 24G411A-B IPS FHD 144Hz HDMI DP |
| Informacje dodatkowe | HDR 10, Reader Mode, Color Weakness, VRR, Black Stabilizer, Dynamic Action Sync, Crosshair, FPS Counter, OverClocking, User Defined Key, Smart Energy Saving, Motion Blur Reduction Tech |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | UltraGear |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe HDMI DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539,4 x 412 x 220 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539,4 x 317,1 x 38,7 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.40 |
| Cechy | 24G411A-B.AEU;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 144 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




3 szt.
6 szt.