X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 31,5" ProArt PA32QCV IPS 6K UHD 60Hz HDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 90LM0BD0-B01K71
- EAN/UPC: 4711387860076
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" ProArt PA32QCV IPS 6K UHD 60Hz HDMI DP HUB głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 USB-C Power Delivery : 96W USB 3.2 (Signal) : x 1 USB Type-C (For KVM Switch) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-6k-pa32qcv/ |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Color pre-calibration report HDMI Ultra High Speed Cable Microfiber cloth Power cord Quick start guide Thunderbolt™ 4 Cable Warranty Card Welcome Card |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 6016 x 3384 |
| Rodzina | ProArt |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB 3.0 x 2 USB 3.0 Type-C Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock Thunderbolt™4 x 2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.116 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT Gold TCO TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA DisplayHDR 600 VESA MediaSync Display Calman Verified FSC MIX Mac Compliance |
| Pobór energii (podczas pracy) | 49.49 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) 98% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714,2 x 617,9 x 240,1 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.30 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714,2 x 419,7 x 46,9 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.30 |
| Cechy | PA32QCV;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15~135 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




1 szt.
30 szt.
3 szt.