Monitor Asus 27" ROG Swift OLED PG27AQDP QHD 480Hz 2xHDMI DP HUB
  • Symbol producenta: 90LM0A20-B01A70
  • EAN/UPC: 4711387634677
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 27" ROG Swift OLED PG27AQDP QHD 480Hz 2xHDMI DP HUB
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4
VRR Technology, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology
GameVisual, Shadow Boost, A.I. Assistant Technology: AI Visual,
Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost, AI Crosshair, AI Shadow Boost,
AI Sniper, MOBA Map Helper
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://rog.asus.com/pl/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg27aqdp/
Typ matrycyWOLED
Przekątna ekranu27.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweRaport z kalibracji wstępnej kolorów
Kabel DisplayPort
Kabel HDMI Ultra High Speed
Ściereczka z mikrofibry
Zasilacz
Przewód zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
Naklejka ROG
Karta gwarancyjna
Kabel do USB 3.2
Zestaw montażowy VESA
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
RodzinaROG Swift
Jasność matrycy1300 cd/m2
Złącza zewn.HDMI x 2
DisplayPort
USB Type-A x2
USB Type-B
Wyjście słuchawkowe
Kensington Lock
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.229 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light (Hardware solution)
VESA AdaptiveSync Display 480Hz
VESA DisplayHDR 400 True Black
AMD FreeSync Premium
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Pobór energii (podczas pracy)27.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Format obrazu16:9
Zakrzywiony ekranNie
Obsługa G-SyncTak
Obsługa FreeSyncTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-30° / +30°
Regulacja wysokościTak - 110mm
Wbudowane głośnikiNie
Nasycenie kolorów135% (sRGB)
99% (DCI-P3)