X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.LG Electronics Deutschland GmbHAlfred-Herrhausen-Allee 3-5Eschborn,65760GERMANY
Monitor LG 34" UltraGear 34G600A-B Curved VA WQHD 160Hz 2xHDMI DP glośniki
- Symbol producenta: 34G600A-B.AEU 20
- EAN/UPC: 8806096483992
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LG |
| Opis ogólny | Monitor LG 34" UltraGear 34G600A-B VA WQHD 160Hz 2xHDMI DP glośniki |
| Informacje dodatkowe | Wejście AC: 100~240V (50/60Hz) HDR 10, Kolor skalibrowany fabrycznie, VRR Maxx Audio |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, kabel DP |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | UltraGear |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | AMD FreeSync |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 809 x 470,3 x 249,1 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.00 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 809 x 358,9 x 91,5 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.80 |
| Cechy | 34G600A-B;VA |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


20 szt.


3 szt.