X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 27" AORUS FO27Q5P OLED QHD 500Hz 2xHDMI 2xDP MiniDP HUB głośniki
- Symbol producenta: FO27Q5P
- EAN/UPC: 4719331867751
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 27" AORUS FO27Q5P OLED QHD 500Hz 2xHDMI 2xDP MiniDP HUB |
| Informacje dodatkowe | 2 x HDMI 2.1, 1 x Displayport 2.1 UHBR20, 1 x Displayport 1.4 (HBR3) out, 1x MiniDP 2.1 UHBR20 Zasilanie: AC 100-240V ~ 50/60Hz Jasność matrycy: 300cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/Monitor/AORUS-FO27Q5P/sp#sp |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Power cable/HDMI 2.1 cable/DP cable/USB Type-C cable/QSG/Warranty card/ Color calibration test report |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Rodzina | AORUS |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort x 2 miniDisplayPort Kensington Lock Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonu USB Type-C USB 3.2 Downstream x2 USB 3.2 Upstream x1 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Normy spełniane przez monitor | ClearMR 21000 VESA DisplayHDR 500 True Black |
| Pobór energii (podczas pracy) | 49.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | OLED |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610,5 x 532,5 x 158,6 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.20 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610,5 x 356,4 x 57,2 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.00 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 500 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
2 szt.
50 szt.