Monitor Asus 27" ROG Strix XG27ACMS Fast IPS QHD 320Hz HDMI DP USB-C
  • Symbol producenta: 90LM0BE0-B01171
  • EAN/UPC: 4711387924341
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 27" ROG Strix XG27ACMS Fast IPS QHD 320Hz HDMI DP USB-C
Informacje dodatkoweHDMI 2.1, DP 1.4
VRR Technology, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology
GameVisual, Shadow Boost, A.I. Assistant Technology: AI Visual,
A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair,
A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
USB-C, DisplayPort : 490KHz to 490 KHz (H) / 48Hz to 320Hz (V)
HDMI : 30KHz to 490KHz (H) / 48Hz to 320Hz (V)
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27acms/
Typ matrycyFast IPS
Przekątna ekranu27.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweDisplayPort cable
Power cord
Quick start guide
ROG pouch, ROG sticker
Warranty Card
Powłoka ekranuAntyodblaskowa (Anti-Glare)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440 (QHD)
RodzinaROG Strix
Jasność matrycy350 cd/m2
Złącza zewn.HDMI
DisplayPort
USB Type-C
Wyjscie słuchawkowe
Kensington Lock
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.233 mm
Czas reakcji matrycy1.000 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 320Hz
VESA DisplayHDR 400
AMD FreeSync Premium
G-SYNC Compatible
FSC MIX
Pobór energii (podczas pracy)27.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
Zakrzywiony ekranNie
Obsługa G-SyncTak
Obsługa FreeSyncTak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-45° / +45°
Regulacja wysokościTak - 120mm
Wbudowane głośnikiNie
Nasycenie kolorów130% (sRGB)
94% (DCI-P3)