X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 31,5" S3225QS (210-BQWP) VA 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: 210-BQWP
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 31,5" S3225QS (210-BQWP) VA 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | PPI: 139 Twardość ekranu: 3H Czas reakcji matrycy: 4 ms (GTG ekstremalny) / 5 ms (szybki) / 8 ms HDMI 2.1 (HDCP 1.4 i 2.2) obsługuje do UHD 3840 x 2160 120 Hz FRL, HDR, VRR Display Port 1.4 (HDCP 1.4 i 2.2) obsługuje do 3840 x 2160 120 Hz, HDR, VRR Maksymalne zużycie energii: 85 W Zasilanie: prąd zmienny 100-240 V |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/pl-pl/shop/monitor-dell-32-plus-4k-s3225qs/apd/210-bqwp/monitory-i-akcesoria-do-monitor%C3%B3w?msockid=299b67a2003f6e122979727301176f6c#techspecs_section |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający Kabel HDMI (1,8 m) Informacje dotyczące bezpieczeństwa, środowiska i przepisów Osłona boczna I/O |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0 ErP RoHS |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) 95% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 712,54 x 445,77 ~ 545,77 x 221,84 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.77 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 712,54 x 412,77 x 61,36 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.97 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 - 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 25 - 300 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




25 szt.