X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Dell 27" S2725QC (210-BQWS) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 210-BQWS
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Monitor Dell 27" S2725QC (210-BQWS) IPS 4K UHD 120Hz 2xHDMI DP HUB głośniki |
| Informacje dodatkowe | PPI: 163 Twardość szkła: 3H Czas reakcji matrycy: 4 ms (GTG ekstremalny) 5 ms (GTG szybki) / 8 ms (GTG) HDMI 2.1 (HDCP 1.4 i 2.3) obsługuje do UHD 3840x2160, 120 Hz, FRL, HDR, VRR USB-C z trybem alt. DisplayPort 1.4 oraz ładowaniem PD 65W Maksymalny pobór mocy: 180 W Zasilanie: 100 ~ 240 V AC |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Strona o towarze | https://www.dell.com/pl-pl/shop/monitor-dell-27-plus-4k-usb-c-s2725qc/apd/210-bqws/monitory-i-akcesoria-do-monitor%C3%B3w?msockid=299b67a2003f6e122979727301176f6c |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód zasilający Kabel USB-C na C (1 m) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C x 2 Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0 RoHS ErP AMD FreeSync Premium |
| Pobór energii (podczas pracy) | 25.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611,54 x 388,63 ~ 518,63 x 200,40 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.71 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611,54 x 355,98 x 60 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.85 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 - 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 27 - 270 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |




25 szt.