X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SAMSUNG
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Samsung 34" Viewfinity S6 LS34C652VAUXEN VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB RJ45 głośniki
- Symbol producenta: LS34C652VAUXEN
- EAN/UPC: 8806094974010
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | SAMSUNG |
| Opis ogólny | Monitor Samsung 34" Viewfinity S6 LS34C652VAUXEN VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1000R HDR10 Tryb Eye Saver, PIP/PIB, Off Timer Plus, Auto Picture, KVM Certyfikacja Windows 10 HDMI 2.0, DP 1.2, HDCP 2.2 Port UB-C z funckją ładowania 90W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Dodatki multimedialne | Kamera |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający (1,5 m) Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB 3.0 |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | Viewfinity |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-B USB Type-C Wyjscie słuchawkowe RJ-45 Kensington Lock |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TCO |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki | 5W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 806,6 x 561,5 x 241 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.10 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 806,6 x 369,4 x 125 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.30 |
| Klasa energetyczna | G |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -2° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |




10 szt.
3 szt.