X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.VIEWSONIC EUROPE LIMITEDMiles Yard 10 Miles StreetLondon,SW81GXUnited Kingdom
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor ViewSonic 38" VA3820C IPS WQHD+ 75Hz 2xHDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: VA3820C
- EAN/UPC: 0766907032567
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | VIEWSONIC EUROPE |
| Opis ogólny | Monitor ViewSonic 38" VA3820C IPS WQHD+ 75Hz 2xHDMI DP HUB głośniki |
| Informacje dodatkowe | Backlight Life (Hours): 30000 Hrs (Min) Low Blue Light: Hardware solution Surface Treatment: Anti-Glare, Hard Coating (3H) PC Operating System: Windows 10/11 certified; macOS tested Curvature: 2300R |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.viewsonic.com/global/products/lcd/VA3820C |
| Przekątna ekranu | 38.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, DisplayPort Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB Type-C Cable (Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 1600 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB Type-A x2 USB Type-B USB Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.785 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star CE CE EMC CB RoHS ErP REACH WEEE EAC UkrSEPRO RCM |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -60° / +60° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2,5W |
| Nasycenie kolorów | 98% (DCI-P3) 95% (NTSC) 134% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 897.5 x 377.2~507.2 x 237.8 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.40 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 897.5 x 398.5 x 105.9 |
| Kontrast statyczny | 2000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.20 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v2.0): 30 ~ 75Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 75Hz, Type C: 48 ~ 75Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v2.0): 15 ~ 222KHz, DisplayPort (v1.4): 15 ~ 222KHz, Type C: 15 ~ 222 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |


1 szt.


25 szt.
3 szt.
4 szt.