X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 24,5" 25M2N5200U/00 IPS FHD 390Hz 2xHDMI DP

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 25M2N5200U/00
- EAN/UPC: 8721038002959
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 24,5" 25M2N5200U/00 IPS FHD 390Hz 2xHDMI DP |
| Informacje dodatkowe | Twardość ekranu 3H; matowość 25% SmartImage, EasyRead SmartUniformity: 93–105% Delta E < 2 PPI: 90 HDR 400 HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 Obsługa funkcji Plug and Play: DDC/CI; Mac OS; sRGB; Windows 11 / 10 Zasilanie; 100-240VAC, 50-60Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Przekątna ekranu | 24.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI Kabel DP Kabel zasilający Dokumetacja |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.282 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | RoHS CE CB TUV/ISO9241-307 TUV-Bauart EAC CEL CCC CECP UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 25.83 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Nasycenie kolorów | 110% (sRGB) 93% (NTSC) 86% (Adobe RGB) 84% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 557 x 508 x 239 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.09 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 557 x 331 x 64 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.39 |
| Klasa energetyczna | E |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 390 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 240 | DP: 48 ~ 390 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 280 | DP: 30 ~ 440 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




50 szt.
2 szt.