X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 27" U27G4R Fast IPS 4K UHD 160Hz HDMI DP HUB
- Symbol producenta: U27G4R
- EAN/UPC: 4038986682688
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 27" U27G4R Fast IPS 4K UHD 160Hz HDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1 x 1, DisplayPort 1.4 x 1 Czas reakcji GtG: 1ms Czas reakcji MPRT: UHD 0.5ms / FHD 0.3 ms Max Częstotliwość odświeżania: UHD@160Hz / FHD@320Hz Dual Frame Monitor Blokada bezpieczeństwa Kensington Konstrukcja: Bezramkowa z 3 stron Kompatybilność z PS5, Xbox X/S Rozdzielczość matrycy: 3840x2160 / 1920x1080 Dual Frame Monitor |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, DP, zasilający, USB-B |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Wyjście słuchawkowe USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4 USB Type-B |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Nasycenie kolorów | 124,7% (sRGB) 95,9% (DCI-P3) 93,4% (Adobe RGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613.9 x 516.0~386.0 x 227.6 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.35 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613.9 x 366.31 x 51.28 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.41 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




6 szt.
1 szt.