X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 34" VU34WCIP-W Eye Care Monitor VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB głośniki
- Symbol producenta: VU34WCIP-W
- EAN/UPC: 4711387740149
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 34" VU34WCIP-W Eye Care Monitor VA UWQHD 100Hz HDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1500R HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 Port USB-C z obsługą PowerDelivery 65W oraz trybem DisplayPort SPLENDID Technology, Color Temp. Selection, GamePlus, QuickFit, PIP / PBP Technolog, Motion Sync, DisplayWidget, Eye Care+ Technology VRR Technology HDR10 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/eye-care/vu34wcip-w/techspec/ |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający Kabel USB-C Karta gwarancyjna Szybki przewodnik Śrubokręt |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4 USB Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star EPEAT Gold TCO TUV Flicker-free TUV Low Blue Light FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.80 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807,2 x 485,9 x 205,8 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.21 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807,2 x 364 x 108 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.60 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 100 | DP, USB-C: 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 40 ~ 150 | DP, USB-C: 150 ~ 150 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
3 szt.
8 szt.