X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB głośniki
- Symbol producenta: PA32UCDM
- EAN/UPC: 4711387564714
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" ProArt Display OLED PA32UCDM 4K UHD 240Hz HDMI 2xTB HUB |
| Informacje dodatkowe | Jasność matrycy: - 1000 nitów (HDR, szczyt) - 250 nitów (typowo) PPI: 140 Obsługa HDR10, HLG, Dolby Vision ASUS OLED Care; ASUS ProArt Hardware Calibration Presety ProArt Przekłamanie kolorów: delta E < 1 PIP / PIB, VRR, Multiple HDR HDMI 2.1, HDCP 2.3 Port USB-C z obsługa PowerDelivery 96W Porty Thunderbolt 4 z możliwościłą łączenia w łańcuch (DaisyChain) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-oled-pa32ucdm/techspec/ |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI Ultra High Speed Kabel Thunderbolt 4 Kabel USB-C na A Kabel zasilający Raport z fabrycznej kalibracji kolorów Szybki przewodnik Karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI Thunderbolt™4 x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A x 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.100 ms |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star Calman Ready VESA DisplayHDR True Black 400 FSC MIX TUV Flicker-free TUV Low Blue Light Mac Compliance |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) 99% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 717,3 x 602,5 x 228 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.00 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 717,3 x 422,3 x 42,4 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.50 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 240 | Thunderbolt: 48 ~ 240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 15 ~ 583 | DP, USB-C: 15 ~ 583 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
30 szt.
3 szt.