X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27UQ1A Fast IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: VG27UQ1A
- EAN/UPC: 4711387747797
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27UQ1A Fast IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP głośni |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DP 1.4 DSC, HDCP 2.3 VRR Technology, Extreme Low Motion Blur, ELMB Sync GamePlus, GameFast Input technology, Shadow Boost, HDR10 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27uq1a/techspec/ |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Szybki przewodnik Karta gwarancyjna Śrubokręt |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 160Hz AMD FreeSync Premium FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614,8 x 455 x 213,8 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.80 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614,8 x 366,5 x 57 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.00 |
| Cechy | VG27UQ1A;Fast IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~160 | DP: 48~160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~225 | DP: 356~356 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


1 szt.


8 szt.
3 szt.