X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 23,8" 24B35HM2 VA FHD 120Hz HDMI VGA
- Symbol producenta: 24B35HM2
- EAN/UPC: 4038986142182
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 23,8" 24B35HM2 VA FHD 120Hz HDMI VGA |
| Informacje dodatkowe | Czas reakcji GtG: 4 ms Czas reakcji MPRT: 1 ms HDMI 1.4 x 1 D-SUB (VGA) x 1 Źródło zasilania: 100 - 240V 50/60Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Strona o towarze | https://aoc.com/pl/products/monitors/24b35hm2/specification |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable HDMI, zasilający |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI D-Sub / VGA Wyjście słuchawkowe |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 20.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Nasycenie kolorów | 102% (sRGB) 75,6% (Adobe RGB) 75,2% (DCI-P3) 72,2% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540.6 x 415.4 x 185.9 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.47 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540.6 x 321.2 x 35.8 |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.18 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
50 szt.