X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.iiyama
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor iiyama 23,8" ProLite XUB2493HSU-B7 IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: XUB2493HSU-B7
- EAN/UPC: 4948570124596
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | IIYAMA |
| Opis ogólny | Monitor iiyama 23,8" ProLite XUB2493HSU-B7 IPS FHD 100Hz HDMI DP HUB |
| Informacje dodatkowe | Zasilanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://iiyama.com/pl_pl/produkty/prolite-xub2493hsu-b7/ |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel: zasilający, USB, HDMI Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | ProLite |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort Wyjscie słuchawkowe USB 3.0 x 2 USB Type-B |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | CE TUV-Bauart EAC VCCI-B PSE RoHS ErP WEEE REACH UKCA TCO |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -60° / +60° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 96% (sRGB) 72% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 538,5 x 350 (500) x 209,5 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.60 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Klasa energetyczna | E |
| Cechy | XUB2493HSU-B7;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 110 KHz |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




8 szt.