X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32WQ3B Fast VA QHD 180Hz 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: VG32WQ3B
- EAN/UPC: 4711387754085
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32WQ3B Fast VA QHD 180Hz 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 1500R SPLENDID Technology, Color Temp. Selection, GamePlus, GameVisual, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology, Shadow Boost, DisplayWidget, Multiple HDR Mode HDCP: 2.2 2xHDMI: 2.0 DisplayPort: 1.4 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg32wq3b/techspec/ |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | DisplayPort cable L-shaped Screwdriver Power cord Quick start guide Warranty Card |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe Kensington Lock HDMI x 2 DisplayPort |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light FSC MIX VESA AdaptiveSync Display 180Hz AMD FreeSync |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 120% (sRGB) 90% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 710 x 507 x 214 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.10 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 710 x 426 x 87 |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.00 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~144 | DP: 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~225 | DP: 267 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




30 szt.
1 szt.
3 szt.