X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 17,3" ZenScreen Fold MQ17QH OLED 2560x1920 60Hz MiniHDMI 2xUSB-C
- Symbol producenta: MQ17QH
- EAN/UPC: 4711387447307
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Asus 17,3" ZenScreen Fold MQ17QH OLED 2560x1920 60Hz MiniHDMI 2xUSB-C |
| Informacje dodatkowe | Color Temp. Selection, SPLENDID Technology, GamePlus, QuickFit, DisplayWidget Center 1/4" Tripod Socket USB-C x 2 (DP Alt Mode) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/zenscreen/asus-zenscreen-fold-oled-mq17qh/techspec/ |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Microfiber cloth Mini HDMI to HDMI cable MTS02D tripod socket kit Power adapter Quick start guide USB-C cable Warranty Card ZenScreen bag |
| Powłoka ekranu | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 160.00 stopni |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1920 |
| Rodzina | ZenScreen |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Mini HDMI USB Type-C x2 Wyjście słuchawkowe |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 160.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.137 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.200 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light Energy Star VESA DisplayHDR 500 True Black FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 12.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Format obrazu | 4:3 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nasycenie kolorów | 100% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 368,2 x 286,8 x 9,7 |
| Waga z podstawą (kg) | 1.17 |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Cechy | MQ17QH;OLED |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Nie |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 24~60 | USB-C: 24~60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 24~83 | USB-C: 24~83 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 60 |
| Przekątna ekranu | 17.30 cali |
Polecamy




30 szt.
3 szt.
1 szt.