X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 15,6" ZenScreen MB169CK IPS FHD 60Hz Mini HDMI 2xUSB-C

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: MB169CK
- EAN/UPC: 4711387767535
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 15,6" ZenScreen MB169CK IPS FHD 60Hz Mini HDMI 2xUSB-C |
| Informacje dodatkowe | Trace Free Technology, SPLENDID Technology, Color Temp. Selection, GamePlus, QuickFit, DisplayWidget Center HDCP: 1.4 USB-C x 2 (DP Alt Mode) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/zenscreen/asus-zenscreen-mb169ck/techspec/ |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | 360° kickstand Mini HDMI to HDMI cable Quick start guide USB-C cable Warranty Card ZenScreen sleeve |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Rodzina | ZenScreen |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn. | Mini HDMI USB Type-C x2 Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light Energy Star FSC MIX |
| Pobór energii (podczas pracy) | 7.64 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 360 x 226 x 12 |
| Waga z podstawą (kg) | 0.78 |
| Kontrast statyczny | 800 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 262 K |
| Cechy | MB169CK;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 50~60 | USB-C: 50~60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 24~83 | USB-C: 24~83 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 60 |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




1 szt.
3 szt.
30 szt.