X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Philips 23,8" 24B2G5301/00 IPS FHD 60Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: 24B2G5301/00
- EAN/UPC: 8721038001747
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| Opis ogólny | Monitor Philips 23,8" 24B2G5301/00 IPS FHD 60Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki |
| Informacje dodatkowe | 93 PPI Anti-Glare, 3H, Haze 25% EasyRead HDMI 1.4, DP 1.4, HDCP1.4, KVM Port USB-C z trybem alt. DP oraz ładowaniem 15 W Uchwyt na słuchawki Funckja PIP / PIB |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.philips.co.uk/c-p/24B2G5301_00/business-monitor-lcd-monitor |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C na C Kabel zasilający Dokumentacja |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort x 2 D-Sub / VGA USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4 USB 3.2 Gen 1 Type-C Wyjscie słuchawkowe RJ-45 (LAN 10M/100M/1G/2.5G) Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | EPEAT RoHS Energy Star CB CE Mark TUV/GS TUV Ergo TCO UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 14.18 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 110% (sRGB) 96% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 501 x 232 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.61 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 324 x 56 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.89 |
| Klasa energetyczna | C |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 115 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




50 szt.
1 szt.
2 szt.