Model: VA27UCPS
Kod producenta: VA27UCPS
Waga produktu: 9.3 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4711387620694
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 27" Business Monitor VA27UCPS HDMI DP USB-C 4xUSB 3.2 2x2W
Typ matrycy
Matryca IPS
Matryca typu IPS
  • Symbol producenta: VA27UCPS
  • EAN/UPC: 4711387620694
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 27" Business Monitor VA27UCPS HDMI DP USB-C 4xUSB 3.2 2x2W
Informacje dodatkoweUSB-C Power Delivery : 65W
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
SPLENDID Technology
Color Temp. Selection : 4 modes
GamePlus
QuickFit
HDCP: 2.2
HDMI,USB-C, DisplayPort: 30~160 KHz (H) / 40-60 Hz (V)
Pivot : Tak (+90° ~ -90°)
Eye Care+ Technology
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://www.asus.com/displays-desktops/monitors/business/va27ucps/techspec/
Przekątna ekranu27.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweHDMI cable, DisplayPort cable, Power cord, Quick start guide, Warranty Card
Powłoka ekranuMatowa (Matt, non-glare)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna3840 x 2160
Jasność matrycy350 cd/m2
Złącza zewn.HDMI 2.0
DisplayPort 1.4
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
Kensington Lock
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.155 mm
Czas reakcji matrycy5.000 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
Energy Star
FSC MIX
EPEAT Gold
TCO
Pobór energii (podczas pracy)24.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaLED
Format obrazu16:9
Kontrast dynamiczny3000 :1
Zakrzywiony ekranNie
Zgodność z technologią HDCPTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-180° / +180°
Regulacja wysokościTak - 150mm
Wbudowane głośniki2 x 2W