X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCG HDMI DP USB-C

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: XG27UCG
- EAN/UPC: 4711387564646
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 27" ROG Strix XG27UCG HDMI DP USB-C |
| Informacje dodatkowe | GamePlus Game Visual VRR Technology Extreme Low Motion Blur ELMB Sync Shadow Boost Aspect Control Shadow Boost : Tak Pivot : Tak (+90° ~ -90°) UHD Mode: - HDMI: 27~355kHz (H) / 48~160Hz (V) - DP/Type-C: 356~356kHz (H) / 48~160Hz (V) FHD Mode: - HDMI: 27~352kHz (H) / 48~320Hz (V) - DP/Type-C: 356~356kHz (H) / 48~320Hz (V) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27ucg/spec/ |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel DisplayPort, Power adapter, Quick start guide, ROG pouch, ROG sticker, Warranty Card |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI 2.1 DisplayPort 1.4 USB Type-C Wyjście słuchawkowe USB 3.2 Gen 1 Type-A x 3 Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free TUV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 160Hz VESA AdaptiveSync Display 320Hz AMD FreeSync Premium Pro VESA DisplayHDR 400 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 30.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Nasycenie kolorów | 130% (sRGB) 95% (DCI-P3) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 510 x 219 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 367 x 90 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.80 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 320 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 27 ~ 352 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Częstotliwość odświeżania [Hz] | 160 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




3 szt.
30 szt.
1 szt.