Model: XG27ACDNG
Kod producenta: XG27ACDNG
Waga produktu: 10.4 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
EAN: 4711387675243
Producent: ASUS
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Monitor Asus 27" ROG Strix OLED XG27ACDNG 2xHDMI DP USB-C
  • Symbol producenta: XG27ACDNG
  • EAN/UPC: 4711387675243
Specyfikacja
ProducentAsus
Opis ogólnyMonitor Asus 27" ROG Strix OLED XG27ACDNG 2xHDMI DP USB-C
Informacje dodatkoweBrightness (HDR, Peak) : 1,000 cd/m2
Brightness (100% APL) : 250cd/m2
HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10
ASUS OLED Care : Tak
Trace Free Technology : Tak
GamePlus : Tak
HDCP Support : Tak, 2.2
Shadow Boost : Tak
Pivot : Tak (+90° ~ -90°)
Okres rękojmi w miesiącach36
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Strona o towarzehttps://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg27acdng/spec/
Typ matrycyQD-OLED
Przekątna ekranu27.00 cali
TouchNie
Wyposażenie dodatkoweKable (DisplayPort, HDMI Ultra High Speed, Power cord,
USB 3.2 , USB-C), Microfiber cloth, Quick start guide, ROG pouch,
ROG sticker, VESA mount kit, Warranty Card
Powłoka ekranuAntyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Kolor obudowyCzarny (Black)
Kąt widzenia poziomy (H)178.00 stopni
Montaż VESA100 x 100
Rozdzielczość maksymalna2560 x 1440
Jasność matrycy450 cd/m2
Złącza zewn.HDMI 2.1 x 2
DisplayPort 1.4
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 3
Kensington Lock
Wbudowany zasilaczTak
Kąt widzenia pionowy (V)178.00 stopni
Wielkość plamki0.229 mm
Czas reakcji matrycy0.030 ms
Normy spełniane przez monitorTUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 360Hz
VESA DisplayHDR True Black 400
AMD FreeSync Premium Pro
G-SYNC Compatible
Pobór energii (podczas pracy)75.00 W
Pobór energii (tryb czuwania)0.50 W
Technologia podświetlaniaOLED
Format obrazu16:9
Zakrzywiony ekranNie
Zgodność z technologią HDCPTak
Obsługa G-SyncTak
Obsługa FreeSyncTak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]-45° / +45°
Regulacja wysokościTak - 120mm
Nasycenie kolorów135% (sRGB)
99% (DCI-P3)