X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.AOC International (Europe ) B.V.,PRINS BERNHARDPLEIN 200/6TH FLOORAMSTERDAM,1097 JBNL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor AOC 27" AG276FK 2xHDMI DP głośniki
- Symbol producenta: AG276FK
- EAN/UPC: 4038986182003
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | AOC |
| Opis ogólny | Monitor AOC 27" AG276FK 2xHDMI DP głośniki |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0 x 2 DisplayPort 1.4 x 1 USB 3.2 (Gen 1) (2 USB downstream ports) 5Gbit Czas reakcji GtG: 0,5 ms Czas reakcji MPRT: 0,3 ms Konstrukcja bezramkowa z 3 stron Multiview (PbP, PiP) Blokada bezpieczeństwa Kensington Styl gry: Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing G-menu Tryb niskiego opóźnienia sygnału wejściowego Kolory do gier Regulacja cieni Redukcja rozmycia spowodowanego ruchem Crosshair / Dial Point Licznik klatek Dobra do grania na konsoli Kompatybilność z PS5 / Xbox X / Xbox S: 1920x1080@120Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.aoc.com |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, DP |
| Kolor obudowy | Czarno-szary (Black-grey) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rodzina | AGON PRO |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Hub USB 3.0 (1 up, 2 down) |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Czas reakcji matrycy | 0.300 ms |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -18,5° / +18,5° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,7 x (405,9~535,9) x 240,0 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.60 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,7 x 366,6 x 83,0 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.34 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +18,5° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 520 |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
50 szt.