X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Tusz Epson 108 EcoTank Magenta 2100str. (C13T09C34A)
- Symbol producenta: C13T09C34A
- EAN/UPC: 8715946712413
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Opis ogólny | Tusz Epson 108 EcoTank Magenta 2100str. (C13T09C34A) |
| Informacje dodatkowe | Wydajność (stron): 2100 Wydajność (zdjęć): 7200 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 3 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Typ produktu | Oryginalny |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Tusz |
| Pojemność (ml) | 70.0 ml |
| Producent OEM | Epson |
| Symbol OEM | C13T09C34A |
| Kolor: | magenta (purpurowy) |
| Wydajność* | 2100 stron |
| Kompatybilny z modelami | EcoTank L8050 Epson L18050 |
| Cechy | magenta;2100str. |
| Baza SCIP | Nie |




8 szt.
2 szt.
3 szt.