Tusz Epson 101 black (C13T03V14A)
66,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Opis ogólny | Tusz Epson 108 EcoTank Light Magenta 2100str. (C13T09C64A) |
| Informacje dodatkowe | Wydajność (stron): 2100 Wydajność (zdjęć): 7200 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 3 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Typ produktu | Oryginalny |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Tusz |
| Pojemność (ml) | 70.0 ml |
| Producent OEM | Epson |
| Symbol OEM | C13T09C64A |
| Kolor: | magenta light (purpurowy jasny) |
| Wydajność* | 2100 stron |
| Kompatybilny z modelami | EcoTank L8050 Epson L18050 |
| Cechy | magenta light;2100str. |
| Baza SCIP | Nie |