X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W 3 w 1 - USZ OPAK
- Symbol producenta: DCPT426WYJ1
- EAN/UPC: 4977766822602
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| Cechy | DCP-T426W;Atram.kolor |
| Czytnik kart | Nie |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Informacje dodatkowe | 3 lata gwarancji po rejestracji Butelki do napełniania zbiorników z atramentem, Karta gwarancyjna, Przewód zasilający, Przewodnik bezpieczeństwa produktu !!! TOWAR Z USZKODZONYM OPAKOWANIEM !!! |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11b/g/n USB 2.0 |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 Letter Executive Koperta C5 Commercial 10 Koperta DL Monarch |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W 3 w 1 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 151 arkuszy |
| Poziom hałasu | 53.5 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 3.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 8.0 stron/min |
| Producent | Brother |
| Rodzina | DCP |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 6000 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 19200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Telefon | Nie |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Waga (kg) | 6.400 |
| Waga netto (kg) | 6.400 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 359 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 435 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 159 |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Polecamy


1 szt.


10 szt.