X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1
- Symbol producenta: MFCJ2340DWYJ1
- EAN/UPC: 4977766817707
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW A3 4 w 1 |
| Informacje dodatkowe | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) Kolorowy ekran dotykowy 6,8cm Wi-Fi Direct - Drukowanie bezprzewodowe, w którym komunikacja z urządzeniem odbywa się z pominięciem punktu dostępowego (tryb automatyczny i ręczny) Połączenia mobilne: Brother Mobile Connect, AirPrint, Mopria, Brother Print Service Plugin Kopiowanie - rozdzielczość: do 600 x 600dpi Faks-modem: 14.4 kb/s |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.brother.pl/printers/inkjet-printers/mfc-j2340dw |
| Czytnik kart | Nie |
| Waga (kg) | 17.000 |
| Dołączone oprogramowanie | Brother iPrint&Scan, BRAdmin Professional, Status Monitor |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 WiFi 802.11b/g/n |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Mac OS (niektóre wersje) |
| Rodzina | MFC |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Duplex | Tak |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 28.0 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 28.0 stron/min |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | LC462BK LC462C LC462M LC462Y LC462XLBK LC462XLC LC462XLM LC462XLY |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Maksymalne zużycie energii | 36 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 530 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 305 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 398 |
| Poziom hałasu | 51.5 dB(A) |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Pictbridge | Nie |
| Telefon | Nie |
| Fax | Tak |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Czas wydruku pierwszej strony | 4.6 s |
| Obsługiwane formaty druku | A3 Legal A4 Letter Executive Folio A5 A6 10 x 15 cm 9 x 13 cm 13 x 18 cm 13 x 20 cm Koperta DL Commercial 10 Monarch |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Waga netto (kg) | 17.000 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Cechy | MFC-J2340DW;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




10 szt.
1 szt.