X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.PALIT
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Karta VGA Palit GeForce RTX 5090 GameRock OC 32GB GDDR7 512bit HDMI 3xDP PCIe5.0
- Symbol producenta: NE75090S19R5-GB2020G
- EAN/UPC: 4710562244847
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Palit |
| Opis ogólny | VGA Palit GeForce RTX 5090 GameRock OC 32GB GDDR7 512bit HDMI 3xDP PCIe5.0 |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1b, DP 2.1b Dodatkowe złącza zasilania: 16-pin x1 Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym: 4K@480Hz / 8K@120Hz z DSC |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=5335&lang=en |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający |
| Typ pamięci | GDDR7 |
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 2017 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Interfejs pamięci | 512 bit |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | NVIDIA® DLSS 4 NVIDIA® Reflex 2 NVIDIA® Broadcast NVIDIA® Ansel Technology NVIDIA® FreeStyle NVIDIA® Shadowplay™ NVIDIA® Highlights NVIDIA® G-Sync™ NVIDIA® Studio Driver NVIDIA® GPU Boost NVIDIA® Encoder VR Ready NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation |
| Rozwiązania producenta VGA | PALIT TurboFan Blade PALIT 2-Ball Bearing PALIT ARGB SYNC EVO |
| Wymiary [S x W] (mm) | 331,9 x 150 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 3,5 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 21760 |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 2527 MHz |
| Minimalna moc zasilacza | 1000 W |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 1792.00 GB/s |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Cechy | RTX 5090 OC;32GB |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




4 szt.
5 szt.