X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Karta VGA Gigabyte GT710 2.0 2GB DDR3 64bit VGA+DVI+HDMI PCI-E LP
- Symbol producenta: GV-N710D3-2GL 2.0
- EAN/UPC: 4719331316464
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Gigabyte GV-N710D3-2GL 2.0 |
| Informacje dodatkowe | Low Profile |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5757&kw=GV-N710D3-2GL#ov |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 2 |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce GT710 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 954 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Nie |
| Interfejs pamięci | 64 bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna) | 1800 MHz |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 2.0 |
| Wyjście D-Sub | 1x D-Sub |
| Wyjście DVI | 1x DVI-D |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 4096 x 2160 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 |
| Wspierane technologie | NVIDIA® PhysX™ Technology NVIDIA® Adaptive Vertical Sync |
| Rozwiązania producenta VGA | GIGABYTE Ultra Durable 2 Gold plated HDMI GIGABYTE OC Guru II |
| Wymiary [S x W] (mm) | 144 x 68 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.5 |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie analogowym | 2048 x 1536 |
| Cechy | GT 710;2GB |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




5 szt.
2 szt.