X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.IMOU
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP IMOU Ranger Mini 5MP IPC-K2MP-5H1WE 5MP 3,6mm
- Symbol producenta: IPC-K2MP-5H1WE
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | IMOU |
| Opis ogólny | Kamera IP IMOU Ranger Mini 5MP IPC-K2MP-5H1WE 5MP 3,6mm |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik: 1/3” Progressive CMOS Rozdzielczość: 5MP (2688 x 1664) Obiektyw: 3.6 mm, stałoogniskowy Obrót: 355° (pan), -5~50° (tilt) Port Ethernet: 1 x 100 Mbps Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n/ax, zasięg do 50 m na otwartym terenie Obsługa aplikacji: Imou (iOS, Android) Maksymalna liczba klatek na sekundę: 20 fps Dwukierunkowy dźwięk (wbudowany mikrofon i głośnik) Gniazdo na kartę microSD (do 512 GB) Przycisk resetowania Detekcja ruchu Detekcja ludzi Konfigurowalne strefy detekcji Alarm dźwiękowy w przypadku wykrycia nietypowych dźwięków Pobór mocy: < 4.2 W Warunki pracy: -10°C do +45°C, wilgotność < 95% RH Waga: 200 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 95 x 96 x109,2 |
| Kolor obudowy | Biało-czarny (White-black) |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1664 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11 b/g/n/ac/ax Fast Ethernet (RJ45) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 5 |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 87.00 stopni |
| Typ zasilania | DC 5V/1A |
| Format kompresji | H.265 H.264 |
| Zoom cyfrowy | 8.0 x |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 48.00 stopni |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 108.00 stopni |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 10 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




10 szt.