X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Hangzhou EZVIZ Network Co., Ltd.Room 301, Unit B, Building 2, 399 Danfeng RoadHangzhou,310000CH
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera panel solarny EZVIZ EB5 8MP 4K 2.8mm
- Symbol producenta: CS-EB5 (4K)
- EAN/UPC: 6941545632926
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | EZVIZ |
| Opis ogólny | Kamera panel solarny EZVIZ EB5 8MP 4K 2.8mm |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik: CMOS 1/2,7" do skanowania progresywnego 2,8 mm przy przesłonie f/1.6; 135° (przekątna), 113° (poziomo), 60° (pionowo) 15 kl./s Adaptacyjna podczas transmisji sieciowej Ultra HD; Quad HD; Full HD; Hi-def adaptacyjna szybkość transmisji. Bezpieczeństwo: WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3-Personal Parowanie Wi-Fi: Parowanie AP Wykrywanie ludzkiego kształtu, napędzane AI. Wykrywanie kształtu pojazdu, napędzane AI. Funkcje ogólne: Anti-flicker, sygnał kontrolny, ochrona hasłem, znak wodny Obsługuje gniazdo Micro SD do przechowywania lokalnego (do 512G) Przechowywanie w chmurze EZVIZ Od -20°C do 50°C Wilgotność do 95% (bez kondensacji) Waga netto: 466g Certyfikaty: CE / REACH / WEEE / RoHS |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.ezviz.com/pl/product/eb5+4k/60683?srsltid=AfmBOorK56ZOwZWEcAAc-oISMWISHthzpUQnu44PZ0JR1G0rJuzBeQVI#Spec |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 166 × 103 × 54 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kamera Przewód zasilający Podstawka montażowa Szablon otworów Zestaw wkrętów EZVIZ Broszura dotycząca przepisów Skrócony podręcznik użytkownika |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11b/g/n WiFi 802.11ax |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 8 |
| Tryb nocny | Podczerwień |
| Typ zasilania | DC 5V/2A |
| Format kompresji | H.265 H.264 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 15 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


50 szt.

