X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Hangzhou EZVIZ Network Co., Ltd.Room 301, Unit B, Building 2, 399 Danfeng RoadHangzhou,310000CH
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera Wi-Fi + Panel solarny EZVIZ HB8 4MP 4mm
- Symbol producenta: CS-HB8/SP
- EAN/UPC: 6941545620831
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | EZVIZ |
| Opis ogólny | Kamera Wi-Fi + Panel solarny EZVIZ HB8 4MP 4mm |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik CMOS Jasność obiektywu f/1.6 Ogniskowa 4 mm Temperatura pracy [st. C]: od -20 do +50 Klasa szczelności: IP65 Liczba klatek na sekundę: 2560 x 1440 - 15 kl/s Funkcje: Detekcja ruchu, Znak wodny, Ochrona hasłem, Wbudowany dysk eMMC 32 GB, Czujnik PIR, Fotorezystor, Śledzenie z automatycznym zoomem, Wykrywanie ludzi, Nagrywanie w chmurze, Wbudowana syrena alarmowa, Błyski odstraszające intruzów, Tryb nocny, Anti-Flicker Waga netto: 803 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 183 x 116 x 166 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB Panel solarny Szablon instalacyjny Zestaw montażowy |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11b/g/n |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ zasilania | USB DC 5V |
| Format kompresji | H.265 H.264 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 15 m |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy
603,00
PLN


50 szt.

