X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP TP-Link VIGI InSight S445ZI(2.7-13.5mm) 4Mpx IP67
- Symbol producenta: InSight S445ZI
- EAN/UPC: 8885020623550
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Kamera IP TP-Link VIGI InSight S445ZI(2.7-13.5mm) 4Mpx IP67 |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik obrazu: 1/2.9” Progressive Scan CMOS Ogniskowa: 2,7-13,5 mm (5x optyczny Zoom) Pole widzenia: - poziomo: 29,6°-102,0° - pionowo: 16,8°-53,8° - przekątna: 34,1°-122,8° Odległość DORI: - wykrywanie: 66-207 m - obserwacja: 28-86 m - identyfikacja: 6-8 m Zasięg: - obrót: 0° ~ 360° - pochylenie: 0° ~ 90° - rozpoznanie: 13-41 m - identyfikacja: 7-21 m Zasięg: Obrót: 0° do 360°; Pochylenie: 0° do 77° 4 diody na podczerwień; Długość fali: 850nm Strumień główny: - 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps - 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozdzielczość: 2688x1520, 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080 Jeśli obrót obrazu wynosi 90° lub 270°, to liczba klatek jest równa 20 Bitrate wideo - strumień główny: 256 Kb/s do 6 Mb/s - strumień poboczny: 64 Kb/s do 1024 Kb/s Ustawienia obrazu: odbicie lustrzane, jasność, kontrast, nasycenie, ostrość, ekspozycja, WDR, balans bieli, HLC, zapobieganie prześwietleniu światłem podczerwonym Szeroki zakres dynamiki (WDR): 120 dB Maska prywatności: maks. 4 Dwukierunkowa transmisja audio Jednoczesny podgląd na żywo: 3 strumienie główne, 3 strumienie poboczne Klient VIGI App, VIGI Security Manager, Web UI, VIGI VMS, VIGI Cloud VMS Obsługa karty MicroSD do 512 GB Zasilanie: - 12V DC ± 5%, Maks. 10,8 W, 5,5mm Współosiowa wtyczka zasilania - PoE: 802.3af/at, class 0, Maks. 12 W Ochrona: IP67, Klasa wytrzymałości mechanicznej IK10 Dopuszczalna temperatura pracy: -30 ~ 60 °C Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40 ~ 60 °C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 95% lub mniej (bez kondensacji) Waga netto: 0,71 kg Certyfikaty: CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IP67, IK10, ONVIF |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/business-networking/vigi-network-camera/insight-s445zi/#specifications |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 112,3 x 92,5 |
| Wyposażenie dodatkowe | Instrukcja szybkiej instalacji Elementy uszczelniające kabel Akcesoria montażowe |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Tryb nocny | Podczerwień |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.265+ H.265 H.264+ H.264 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP UDP ICMP (Internet Control Message Protocol) HTTP HTTPS DHCP (Protokół dynamicznego konfigurowania hostów) DNS (Domain Name System) RTSP (Real Time Streaming Protocol) NTP (Network Time Protocol) UPnP UDP SSL/TLS FTP/SFTP RTP IPv4 IPv6 ARP |
| Zoom optyczny | 5.0 x |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 60 m |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
219,00
PLN


3 szt.


1 szt.
2 szt.