X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH.Leopoldstraße 250 BMonachium,80807DE
Pamięć DDR5 Crucial 16GB (2x8GB) 4800MHz CL40 1,1V
- Symbol producenta: CT2K8G48C40U5
- EAN/UPC: 0649528905642
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Crucial |
| Opis ogólny | DDR5 Crucial 16GB (2x8GB) 4800MHz CL40 1,1V |
| Informacje dodatkowe | Opóźnienie: 40-39-39 Obsługuje XMP 3.0 Profile XMP 3: - profil 1: 5600MT/s 40-39-39 Dożywotnia gwarancja producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.crucial.com/memory/ddr5/CT2K8G48C40U5 |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Opóźnienie | CL 40 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Cechy | 16GB(2x8GB);4800MHz/CL40 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.10 |
Polecamy




1 szt.
20 szt.