X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH.Leopoldstraße 250 BMonachium,80807DE
Pamięć DDR5 Crucial 32GB (1x32GB) 5600MHz CL46 1,1V
- Symbol producenta: CT32G56C46U5
- EAN/UPC: 0649528929754
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Crucial |
| Opis ogólny | DDR5 Crucial 32GB (1x32GB) 5600MHz CL46 1,1V |
| Informacje dodatkowe | Opóźnienie: 46-45-45 Obsługuje XMP 3.0 oraz AMD EXPO Profile XMP 3: - profil 1: 5600MT/s 46-45-45 - profil 2: 5200MT/s 42-42-42 Profile EXPO: - profil 1: 5600MT/s 46-45-45 - profil 2: 5200MT/s 42-42-42 Dożywotnia gwarancja producenta |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.crucial.com/memory/ddr5/CT32G56C46U5 |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Standard pamięci | DIMM |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Opóźnienie | CL 46 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Cechy | 32GB(1x32GB);5600MHz/CL46 |
| Baza SCIP | Nie |
| Napięcie (V) | 1.10 |
Polecamy


1 szt.


10 szt.
3 szt.