X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ApacerAZIELAAN 22DEN BOSCH,5223BANL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Dysk SSD Apacer ZADAK ZDKG3 512GB M.2 PCIe NVMe Gen3x4 2280 (3000/2000 MB/s) 3D NAND
- Symbol producenta: ZS512GZDKG3-1
- EAN/UPC: 4712389919359
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Apacer |
| Opis ogólny | SSD Apacer ZADAK ZDKG3 512GB M.2 PCIe NVMe Gen3x4 2280 (3000/2000 MB/s) |
| Informacje dodatkowe | Temperatura pracy: 0°C ~ +70°C Odpornośc na wstrząsy: 1,500 G |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.apacer.com/en/product/zadak-product/detail/zadak_ssd/zdkg3_pcie_gen3x4_m_2_ssd |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs | M.2 PCIe Gen. 3.0 x4 NVMe |
| Format dysku | M.2 2280 |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 3000 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 2000 MB/s |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF) | 1500000 h |
| Rodzina dysków | ZADAK |
| Typ kości pamięci | 3D NAND |
| Cechy | 512GB;3000/2000 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Polecamy




20 szt.