X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.KGK TREND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUJASTEK 5BKRAKÓW,31-753POLSKA
Projektor multimedialny LED z systemem android Xblitz X-Lumen
- Symbol producenta: Xblitz X-Lumen
- EAN/UPC: 5902479679303
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Xblitz |
| Opis ogólny | Projektor multimedialny LED z systemem android Xblitz X-Lumen |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Czytnik kart | Tak |
| Kolor obudowy | Biało-szary (White-grey) |
| Rozdzielczość natywna | 1920x1080 pikseli |
| Wyjście audio | Tak |
| Pilot | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Autofocus | Tak |
| Zoom optyczny | 0.0 x |
| Kontrast | 1 :1 |
| Złącze USB | Tak |
| Maksymalne zużycie energii | 75 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 245 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 190 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 142 |
| Typ projektora | Mobilny |
| Technologia | Laserowa |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 1,22:1 |
| Full HD | Tak |
| Ready HD | Nie |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 250 ANSI |
| Jasność w trybie ekonomicznym | 200 ANSI |
| Moc lampy | 75 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Żywotność lampy w trybie standard | 50000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 50000 h |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4K |
| Minimalna odległość projekcji | 2.44 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 5.00 m |
| Minimalne zużycie energii | 75.0 W |
| WiFi | Tak |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 200 cali |
| Gwarancja na lampę | Tak |
| Odczyt plików DivX | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington | Nie |
| Futerał | Nie |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Waga netto (kg) | 1.850 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Cechy | Głośnik ze światłem LED, Autofocus, Rozdzielczość 4k, Pilot sterujący |
| Baza SCIP | Nie |
| Poziom hałasu (typowy) | 30 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 30 dB |
| Współczynnik projekcji | 1.22 :1 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |


15 szt.

