X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP Hikvision DS-2CD26123G2-LIZS2UY/SL(2.8-12mm)
- Symbol producenta: DS-2CD26123G2-LIZS2UY/SL(2.8-12mm)
- EAN/UPC: 6936422187309
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Kamera IP Hikvision DS-2CD26123G2-LIZS2UY/SL(2.8-12mm) |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik: 1/1.8" Progressive Scan CMOS Maksymalna rozdzielczość 4608 x 2592 Minimalne oświetlenie Kolor: 0.005 lx przy (F1.2, AGC WŁ.), B/W: 0 lx z włączonym IR Tryb dzień/noc Filtr odcinający IR Regulacja położenia Obrót: 0°-355°, pochylenie: 0°-90°, rotacja: 0°-360° Typ obiektywu Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8-12 mm Ogniskowa i pole widzenia Poziome: 102°-44°, pionowe: 54°-25°, po przekątnej: 123°-51° Przysłona Maks. F1.2 Kompresja audio G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM, MP3, AAC-LC Jednoczesny podgląd na żywo do 6 kanałów WDR 120 dB SNR >= 52 dB Slot karty pamięci microSD / microSDHC / microSDXC do 512 GB Zasilanie 12 V DC ±25%, 1.3 A, maks. 15.5 W PoE IEEE 802.3at, klasa 4, maks. 18 W Waga ok. 1531 g Temperatura pracy: -30°C ~ +60°C Stopień ochrony IP67, IK10 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 298 x 97,9 x 95,7 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 4608 x 2592 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 12 |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | Na zewnątrz i wewnątrz budynków |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.265 H.265+ H.264 H.264+ |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | TCP/IP ICMP (Internet Control Message Protocol) HTTP HTTPS FTP (File Transfer Protocol) DHCP (Protokół dynamicznego konfigurowania hostów) DNS (Domain Name System) DDNS ( Dynamic Domain Name System) RTP (Real-time Transport Protocol) RTSP (Real Time Streaming Protocol) NTP (Network Time Protocol) UPnP SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) IGMP (Internet Group Management Protocol) IEEE 802.1x QoS IPv4 IPv6 UDP Bonjour SSL/TLS PPPoE SNMP (Simple Network Management Protocol) WebSocket WebSockets SRTP SFTP |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 60 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.