X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.XIAOMI
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera zewnętrzna Xiaomi Outdoor Camera BW500 2,5K IP67
- Symbol producenta: 55302
- EAN/UPC: 6941812774984
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | XIAOMI |
| Opis ogólny | Kamera zewnętrzna Xiaomi Outdoor Camera BW500 2,5K IP67 |
| Informacje dodatkowe | Funkcje: - Noktowizja w czerni i bieli oraz w pełnym kolorze - Natychmiastowe alarmowe powiadomienia push - Detekcja ruchu - Dwukierunkowa komunikacja audio Rozdzielczość: 2,5K Przysłona aparatu: F/1,6 Pojemność baterii: 10 000 mAh Certyfikaty: IP67 Obsługa Amazon Alexa, Google Home Mocowanie na ścianie lub pod sufitem W zestawie: - Akcesoria montażowe - Zasilacz - Kamera - Instrukcja obsługi - Kabel zasilający - Śruby do montażu Wspierane systemy: Android 8.0, iOS 12.0 i wyższe Lokalna pamięć eMMC 8 GB Możliwość zasilania panelem słonecznym o mocy 5 W (nrak w zestawie) Szyfrowanie i bezpieczeństwo danych (Mi Home Security Chip, kodowanie AES) Obsługa amazon Alexa oraz Google home |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.mi.com/pl/product/xiaomi-outdoor-camera-bw500/ |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | WiFi 802.11 b/g/n/ac/ax |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Rodzaj kamery | Bullet |
| Tryb nocny | Diody LED |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Typ zasilania | USB DC 5V |
| Format kompresji | H.265 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 136.00 stopni |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 10 m |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




25 szt.