X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera IP Dahua SD2A500NB-GNY-A-PV 5Mpx 4mm
- Symbol producenta: SD2A500NB-GNY-A-PV
- EAN/UPC: 6923172576934
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Kamera IP Dahua SD2A500NB-GNY-A-PV 5Mpx 4mm |
| Informacje dodatkowe | Matryca: 1/2.8" 5 Megapikseli STARVIS™ CMOS Rozdzielczość i płynność obrazu: Maksymalnie 25/30 klatek na sekundę przy rozdzielczości 5 MP Detekcja obiektów: Rozpoznawanie ludzi i pojazdów Analiza obszaru: Wykrywanie przekroczenia linii (tripwire) oraz naruszenia strefy (intrusion) Dwukierunkowa komunikacja: Funkcja rozmowy w obie strony Alarmy wizualne i dźwiękowe: Alarmy świetlne oraz dźwiękowe Tryby nocne: Podczerwień (IR) i białe światło; trzy tryby pracy nocnej Odporność na warunki atmosferyczne: Klasa szczelności IP66 Obiektyw: 4 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 111 x 140,5 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1920 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 5 |
| Tryb nocny | Diody IR LED |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 80.40 stopni |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.264H H.265+ H.265 H.264+ M-JPEG |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 58.10 stopni |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 104.80 stopni |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
521,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW1439V-A-IL
319,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
403,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2849S-S-IL-0280B
676,00
PLN


5 szt.


2 szt.
3 szt.