X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera IP Dahua IPC-HFW2449S-S-IL-0360B 4Mpx 3,6mm
- Symbol producenta: IPC-HFW2449S-S-IL-0360B
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Kamera IP Dahua IPC-HFW2449S-S-IL-0360B 4Mpx 3,6mm |
| Informacje dodatkowe | Przetwornik: 1/2.9" 4MP Progressive Scan CMOS Rozdzielczość: 2688x1520 @ 20kl/s Czułość: 0.008lux/F1.6 (kolor, 30IRE), 0lux (IR / LED wł.) Obiektyw: 3.6mm Oświetlacz: 1 dioda LED światła białego (zasięg 30m) Oświetlacz:1 dioda IR LED (zasięg 30m) AWB, AGC, BLC, HLC, 3D NR, WDR 120dB, RoI 3 tryby pracy oświetlacza (tylko IR, tylko LED, Smart - IR + LED) Obsługa kart microSD / microSDHC / microSDXC do 256GB Zgodna z: ONVIF, CGI, Milestone, RTSP, RTMP, P2P Funkcje AI: ochrona perymetryczna, SMD+ (klasyfikacja obiektu - człowiek/pojazd, filtr alarmów) Prędkość i rozdzielczość przetwarzania: - 20 kl/s dla 2688x1520 (4Mpx) - 25/30 kl/s dla 2560x1440 (3.6Mpx) Bitrate: 32Kbps ~ 6144Kbps (H.264), 12Kbps ~ 6144Kbps (H.265) Podgląd obrazu: - Smart PSS, DSS Express, DSS PRO - urządzenia mobilne z systemami: iOS, Android Obudowa: klasa szczelności (IP67) Zasilanie: 12V DC lub PoE 48V (802.3af) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 70 x 70 x 166,2 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Rodzaj kamery | Bullet |
| Tryb nocny | Diody IR LED |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.265+ H.265 H.264+ M-JPEG |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
319,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
403,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2849S-S-IL-0280B
676,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B
521,00
PLN




2 szt.
3 szt.
5 szt.