X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Tenda
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Kamera IP Tenda IT7-PCS-6 4MP RJ-45 4mm IP67 POE
- Symbol producenta: IT7-PCS-6
- EAN/UPC: 6932849438567
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Tenda |
| Opis ogólny | Kamera IP Tenda IT7-PCS-6 4MP RJ-45 4mm IP67 POE |
| Informacje dodatkowe | Obiektyw: 4mm@F2.2/6mm@F2.0 Tryb zmiany dziennej i nocnej: Built-in IR-CUT double filter Redukcja szumów: 3D digital noise reduction DWDR, Kompensacja podświetlenia, ROI Inteligentny alarm: S-motion detection&Human, Shape detection&Customized area detection Temperatura: - Operating temperature: -30~ 60 stopni - Storage temperature: -40~70 stopni Wilgotność: - Operating humidity: 10%-95%RH (non-condensing) - Storage humidity: 3% ~ 95%RH (non-condensing) Typ: przewodowa Certyfikaty: CE, RoHs, FCC |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 166 x 85 x 85 |
| Wyposażenie dodatkowe | Quick installation guide Waterproof kit General Public license notice |
| Kolor obudowy | Biało-czarny (White-black) |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Typ zasilania | DC 12V/1A |
| Format kompresji | H.265 H.264 H.265+ |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | HTTP RTSP DHCP DDNS ONVIF IPv4 IEEE 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30 m |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




149 szt.