Mikrofon Natec Asp
20,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Natec |
| Opis ogólny | Mikrofon Natec Hopper krawatowy bezprzewodowy USB-C (2 sztuki) |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Typ mikrofonu MEMS Rodzaj Przenośny Komunikacja Bezprzewodowa Komunikacja Bezprzewodowa Odstęp sygnału od szumu (S/N) 65 dB Czułość mikrofonu -38 dB Pasmo przenoszenia mikrofonu 20 - 20000 Hz Maksymalna częstotliwość próbkowania 48 kHz Mocowanie mikrofonu Klips Złącza USB Typ-C |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth, 2.4GHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na klipsie |
| Czułość mikrofonu | -38dB |
| Pozłacane styki | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |