X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Qoltec Pure Sine Wave | 2kVA | 1600W | AVR | LCD | Czysty Sinus
- Symbol producenta: 52641
- EAN/UPC: 5901878526416
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Typ akumulatora / baterii | Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 315 x 190 x 320 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Interfejs komunikacyjny | USB RS-232 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga netto (kg) | 19.200 |
| Waga brutto (kg) | 20.40 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Czas przełączania | 4 ms |
| Rodzaj akumulatora | 4 x 7Ah/12V |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Kable w zestawie | 1,2m |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Ochrona automatyczna |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | Ochrona automatyczna. |
| Czas ładowania [h] | 4.0 |
| Moc czynna | 2400 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


2 szt.


1 szt.
14 szt.
4 szt.