Model: GP12120F2
Kod producenta: GP12120F2
Waga produktu: 3.71 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5904814370043
Producent: CSB
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Akumulator żelowy CSB GP12120 F2 12V 12Ah
  • Symbol producenta: GP12120F2
  • EAN/UPC: 5904814370043
Specyfikacja
ProducentCSB
Opis ogólnyAkumulator żelowy w technologii AGM, szczelny, bezobsługowy
Informacje dodatkoweBateria żelowa w technologii GEL, szczelna, bezobsługowa
Typ AGM
Do pracy buforowej powyżej 260 cykli ładowania/100% rozładowania w pracy
niewielkie wymiary, niewielka waga
Wzmocniony akumulator w gabarytach akum 7Ah
Napięcie: 12V
Pojemność 20HR 12Ah
Max prąd 5sec: 150A [5s]
Żywotność projektowa: 5 lat
Typ końcówki: F2(6mm)
Okres rękojmi w miesiącach24
Miejsce serwisowaniaSerwis zewnętrzny
Wymiary [G x S x W] (mm)151x98x95
Wysokość z zaciskami:101 mm