X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.LISTAN GMBH
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz be quiet! Power Zone 2 1200W 140mm 80+ Platinum
- Symbol producenta: BP030EU
- EAN/UPC: 4260052193563
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LISTAN GMBH |
| Opis ogólny | Zasilacz be quiet! Power Zone 2 1200W 140mm 80+ Platinum |
| Informacje dodatkowe | Sprawność 80 PLUS® Platinum i Cybenetics Platinum (do 94,3%) Wentylator Pure Wings 3 140 mm zapewnia ciche i wydajne chłodzenie. Dwa kątowe złącza 12V-2x6 90° i kompatybilność z PCIe 5.1/ATX 3.1 Zaawansowana stabilność i regulacja napięcia dzięki technologii LLC Unikalny wygląd z niepowtarzalnym wzorem siatki Jedna masywna, wysokowydajna linia 12 V Waga opakowania brutto (kg): 3,5 Wymiary, opakowanie (D x S x W), (mm): 328 x 248 x 102 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.listan.com/en/contact |
| Strona o towarze | https://www.bequiet.com/pl/powersupply/6013 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Maksymalna moc zasilacza | 1200 W |
| Opakowanie | BOX |
| Standard zasilacza | ATX |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Certyfikat | 80 PLUS Platinum BSMI CB CCC CE cTUVus CU FCC RCM TUV UKCA Triman ENERGY STAR 9.0 ErP WEEE RoHS |
| Waga netto (kg) | 1.880 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin P4+4 x 1 P8 x 1 12V-2x6 kabel | W(2 | 600) PCI-E 6+2 pin x 3 SATA x 7 PATA x 1 |
| Natężenia zasilacza | +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3 |
| Modularność | modularny |
| Długość kabli | Maksymalna długość przewodów (cm): 100 Długość złącza ATX (cm): 60 |
| Cechy | 1200W;80+Platinum |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 120 |
| Średnica wentylatora [mm] | 140 |
| Maks. głośność [dB] | 25.5 |
Polecamy


19 szt.


1 szt.