X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.MAXCOM
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Telefon MaxCom MM 42D SE 4G
- Symbol producenta: MM42DSE
- EAN/UPC: 5908235977645
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MAXCOM |
| Opis ogólny | Telefon stacjonarny na kartę SIM, 4G Whatsapp |
| Informacje dodatkowe | wyjście na słuchawki WiFi hotspot i port WAN Programowalne klawisze Łatwe przełączanie między słuchawką a zestawem głośnomówiącym Wideokonferencja poprzez Whatsapp Dioda powiadomień |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| System operacyjny | Android 12 |
| Pojemność baterii | 1400 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 170,5X201,5X40 |
| Wyposażenie dodatkowe | bateria instrukcja obsługi PL zasilacz sieciowy 100/240 V AC karta gwarancyjna |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Warunki serwisowe | door to door |
| Obsługa kart flash | Brak |
| Waga (g) | 620 |
| Złącze USB | Nie |
| IRDA | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Tuner FM | Nie |
| Pamięć RAM (GB) | 8.00 |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | 2 MPX |
| Częstotliwość działania sieci | 800/900/1800/2100/2500/2600 MHz LTE 850/900/1800/1900 Mhz GSM 900/2100 MHz UMTS |
| Moduł GSM | Tak |
| Obsługa kart SIM | 1 karta SIM |
| Pamięć maksymalna (GB) | 0 |
| Wyświetlacz główny - przekątna | 3.80 cali (-a) |
| Odtwarzacz MP3 | Tak |
| Odtwarzacz video | Tak |
| Wbudowany aparat cyfrowy | Tak |
| Wbudowany Bluetooth | Tak |
| Wbudowany GPRS | Nie |
| Typ obudowy telefonu/palmtopa | Klasyczna |
| Wiadomości SMS | Nie |
| Wiadomości MMS | Nie |
| Alarm wibracyjny | Nie |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Wyświetlacz główny - opis | 800X480 px |
| Funkcje dodatkowe i udogodnienia | Funkcja głośnomówiąca Proste intuicyjne menu Ergonomiczne przyciski Konfiguracja informacji ICE Informacja o stanie baterii Przycisk SOS |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy
136,00
PLN
Telefon MaxCom MM 28D
230,00
PLN
Telefon MaxCom MM 828 4G blue
164,00
PLN
Telefon MaxCom MM 443 4G
174,00
PLN
Telefon stacjonarny Maxcom KXT 709
98,00
PLN


3 szt.


18 szt.